reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

09 2020

W Dzień bez Samochodu komunikacją pojedziemy za darmo. Konkurs od wukadki


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

W Dzień bez Samochodu komunikacją pojedziemy za darmo. Konkurs od wukadki - Grodzisk News


Dobiega końca Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ETZT). Jego zwieńczeniem będzie Dzień bez Samochodu obchodzony corocznie 22 września. Kolejarze i nie tylko zachęcają do aktywnego włączenia się w akcję i oferują darmowe przejazdy środkami komunikacji publicznej.


Wybierając pociąg lub autobus zamiast samochodu bezpłatnie pojedziemy składami Kolei Mazowieckich i Szybkiej Kolei Miejskiej oraz pozostałymi pojazdami Zarządu Transportu Miejskiego ? tramwajami, autobusami i metrem. Za darmo pojadą także pasażerowie Warszawskiej Kolei Dojazdowej z rowerwem lub psem, bez konieczoności posiadania jakiegokolwiek dokumentu.
Do obchodów zwieńczenia tegorocznego Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego tradycyjnie włączył się operator systemów rowerów publicznych, firma Nextbike Polska, który we wtorek, 22 września zapewni dłuższy darmowy czas wypożyczenia. Przez cały dzień bezpłatna będzie pierwsza godzina każdego wynajmu, a nie jak zazwyczaj ? pierwsze 15 minut. W celu popularyzacji podróży koleją wukadka przygotowała konkurs ?Złap Wiewiórkę?, czyli coś dla uważnych i spostrzegawczych. We wtorek, 22 września oprócz możliwości bezpłatnego przejazdu dowolnym pociągiem na linii WKD, w dowolnej relacji, na uważnych i spostrzegawczych pasażerów będą oczekiwać cztery plakaty z wizerunkiem firmowej maskotki ? wiewiórki ?Wukadki?. ? Plakaty zostaną rozmieszczone w 4 różnych miejscach wzdłuż linii kolejowej WKD.Aby wziąć udział w konkursie i liczyć na otrzymanie nagrody, należy wykonać co najmniej po 1 zdjęciu każdego z 4 plakatów specjalnych z wizerunkiem wiewiórki ? łącznie 4 różne zdjęcia, każde z innej lokalizacji. Następnie należy wypełnić kartę konkursową, podając niezbędne dane i wraz z wykonymi 4 różnymi zdjęciami każdego z plakatów spejcalnych przesłać na adres marketing@wkd.com.pl w terminie do końca dnia 23 września (środa). Konkurs rozpoczyna się we wtorek, 22 września i kończy dzień później, tj. 23 września ? informuje przewoźnik. Nagrodami będą gadżety WKD. ? Decyduje data zarejestrowania korespondencji w systemie poczty elektronicznej WKD) dostarczą na adres marketing@wkd.com.pl właściwą ilość zdjęć 4 różnych plakatów specjalnych odnalezionych na linii WKD wraz z wypełnioną kartą konkursową ? podała wukadka.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.