24 02 2020

Utrudnienia na węźle A2 w Grodzisku. „Autostrada stoi”

24.02.2020, godz.: 09:44
Utrudnienia na węźle A2 w Grodzisku. „Autostrada stoi”
fot. GrodziskNews

Do redakcji napływają jasne komunikaty od kierowców: autostrada na węźle w Grodzisku jest całkowicie zablokowana. Okazuje się, że powodem jest awaria pojazdu.

– Przy bramkach autostradowych w Grodzisku wszystko stoi. Wiadomo co się stało? – napisał do redakcji jeden z czytelników.

Postanowiliśmy zapytać policji. – Na autostradzie zepsuł się ciągnik siodłowy, który do czasu sciągnięcia go przez holownik blokuje drogę, ale wkrótce powinien zostać zabrany – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Jeszce przez pewien czas utrudnienia mogą się jednak utrzymać.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata