reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

24

02 2024

Jest umowa na rewitalizację placu zabaw na Osiedlu Kopernika


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Grodzisk MazowieckiJest umowa na rewitalizację placu zabaw na Osiedlu Kopernika - Grodzisk News


Wczoraj została podpisana umowa na rewitalizację placu zabaw znajdującego się na grodziskim Osiedlu Kopernika. Obiekt ma być gotowy za około trzy miesiące.


Wszystkich formalności stało się zadość i rewitalizacja placu zabaw znajdującego się w pobliżu bloków Kopernika 2 i Kopernika 4 w Grodzisku Mazowieckim może ruszyć. W piątek burmistrz Grzegorz Benedykciński podpisał umowę z wykonawcą, firmą Grupa EPX. Mające siedzibę w Pruszkowie przedsiębiorstwo otrzyma za realizację zadania 942 tys. zł. Większą część tej kwoty pokryje dotacja pozyskana z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – kwota dofinansowania to 550 tys. zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na placu zabaw znajdą się m.in. duży zestaw zabawowy ze zjeżdżalniami i ściankami do wspinaczki, domki do zabawy, które przypominają strukturę miasta (restauracja, poczta, piekarnia, stacja benzynowa wraz z sygnalizacją świetlną), mini park trampolin. Nie zabraknie bujawek i karuzel. Plac zabaw będzie miał nawierzchnię bezpieczną. Ponadto zamówienie obejmuje nasadzenia drzew i krzewów.

Projekt przewiduje integrację osób z niepełnosprawnościami z osobami pełnosprawnymi na zasadach równości.

Termin realizacji zamówienia jest nieco krótszy niż ten, który był pierwotnie zmieszczony w zamówieniu. Ze 120 dni skrócono go do 90, co oznacza, że plac po rewitalizacji powinien być gotowy za około trzy miesiące.

Jest umowa na rewitalizację placu zabaw na Osiedlu Kopernika - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Grodzisk Mazowiecki


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.