TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

02 2022

Umowa na przebudowę linii energetycznych w centrum Grodziska podpisana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Umowa na przebudowę linii energetycznych w centrum Grodziska podpisana - Grodzisk News


Grodzisk podpisał dziś umowę na przebudowę napowietrznych linii oświetlenia ulicznego i wewnętrznych linii zasilających do posesji na linie kablowe oraz budowę kablowych linii monitoringu w ulicach w centrum miasta.


Inwestycję kosztem 1,37 mln zł zrealizuje firma Budwex.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W przetargu ujęto budowę i przebudowę linii energetycznych w ulicach: 1 Maja, Składowej, Konspiracji, Strażackiej, Żwirki i Wigury, Spółdzielczej, Kowalskiej, Limanowskiego, Hynka, 17 Stycznia, Pileckiego, Obrońców Getta, Szpakowskiego oraz Krótkiej.

Obecnie w ulicach tych działają sieci: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, gazowa, teletechniki (częściowo podwieszona na słupach energetycznych), energetyczne oraz przyłącza od tych sieci do budynków mieszkalnych i działek. Przyległe do tych dróg działki są własnością mieszkańców lub należą do grodziskiej gminy.

W związku z przebudową linii energetycznych nie uda się zatem uniknąć utrudnień, ale celem jest upiększenie oblicza centrum Grodziska na 500. urodziny miasta, które przypadną w lipcu.

Właśnie do lipca wykonawca powinien zdążyć inwestycją, której czas realizacji ustalono w przetargu na pięć mięsięcy od daty podpisania umowy.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.