TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

09 2023

Ulica Dworska wyłączona z ruchu na dwa dni. Powód? Odtworzenie nawierzchni


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W pierwszych dniach października kierowcy nie będą mogli przejechać ul. Dworską w Osowcu. Powodem będą prace związane z odtworzeniem nawierzchni po budowie kanalizacji sanitarnej.


Prace zaplanowano na odcinku około 900 metrów począwszy od połączenia z ul. Falistą do połączenia z ul. Parkową. Ten właśnie fragment zostanie zamknięty na 2 i 3 października.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Żabiowolski magistrat poinformował, że wcześniej zostaną ustawione znaki informujące kierowców o zamknięciu drogi i utrudnieniach w komunikacji.

Odbiór odpadów planowany z ulic: Dworskiej, Pańskiej, Magnackiej, Sarmackiej i przyległych; Modrzewiowej i przyległych; Polnej, Zbiorowej, Falistej, Spokojnej z 3 października. zostaje przełożony na 5 października (czwartek) – podali urzędnicy.

Ulica Dworska wyłączona z ruchu na dwa dni. Powód? Odtworzenie nawierzchni - Grodzisk NewsMagistrat dodał, że "w sprawie przyszłych utrudnień na pozostałych ulicach: tj. m.in. ul. Parkowej i Falistej - informacje będą zamieszczane ze stosownym wyprzedzeniem".


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.