TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

09 2023

Ul. Biskupicką zamkną później


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsUl. Biskupicką zamkną później - Grodzisk News


Zamknięcie dla ruchu ul. Biskupickiej w Brwinowie zostało przesunięte. Dziś wciąż można korzystać z odcinka między ulicami Glinianą a Szkolną.


Pierwotnie zamknięcie zaplanowano od 18 września czyli od dziś. Jednak droga wciąż jest przejezdna i taka pozostanie jeszcze przez najbliższy tydzień, bowiem zamknięcie przesunięto. – Od poniedziałku 25 września droga wojewódzka 720 zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Szkolnej do południowego wlotu ul. Glinianej – poinformował Urząd Gminy Brwinów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Droga będzie więc dostępna, choć można spodziewać się chwilowych utrudnień, np. związanych z ustawianiem sprzętu budowlanego.

Jednak zakres prac się nie zmienia. Droga wojewódzka 720 zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Szkolnej do południowego wlotu ul. Glinianej. W pierwszym etapie drogowcy mają intensywnie pracować przy budowie ciągu pieszo-rowerowego po nieparzystej stronie ul. Biskupickiej. Równolegle powstawać będzie kanalizacja deszczowa w ul. Suwalskiej i ul. Glinianej. Prowadzenie prac przy zamkniętej drodze pozwoli na szybsze zakończenie całej inwestycji.

Kolejne etapy przebudowy rozpoczną się po dotarciu z kanalizacją deszczową wzdłuż ul. Glinianej do Biskupickiej. W związku z rozpoczęciem przebudowy Biskupickiej na tym odcinku autobusy linii B1, B2, B4 i B5 pojadą objazdem ulicami: Szkolną, Kościelną, Łomżyńską, Płocką i Glinianą.

– Przez najbliższe miesiące należy liczyć się z utrudnieniami, ale dzięki przebudowie ul. Biskupickiej – gdzie powstanie nowa nawierzchnia, chodnik, ciąg pieszo-rowerowy i kanalizacja deszczowa – znacząco poprawią bezpieczeństwo i komfort jej użytkowników oraz mieszkańców okolicznych posesji – mówią urzędnicy.

Ul. Biskupicką zamkną później - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.