reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

09 2023

Ul. Biskupicką zamkną później


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsUl. Biskupicką zamkną później - Grodzisk News


Zamknięcie dla ruchu ul. Biskupickiej w Brwinowie zostało przesunięte. Dziś wciąż można korzystać z odcinka między ulicami Glinianą a Szkolną.


Pierwotnie zamknięcie zaplanowano od 18 września czyli od dziś. Jednak droga wciąż jest przejezdna i taka pozostanie jeszcze przez najbliższy tydzień, bowiem zamknięcie przesunięto. – Od poniedziałku 25 września droga wojewódzka 720 zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Szkolnej do południowego wlotu ul. Glinianej – poinformował Urząd Gminy Brwinów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Droga będzie więc dostępna, choć można spodziewać się chwilowych utrudnień, np. związanych z ustawianiem sprzętu budowlanego.

Jednak zakres prac się nie zmienia. Droga wojewódzka 720 zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Szkolnej do południowego wlotu ul. Glinianej. W pierwszym etapie drogowcy mają intensywnie pracować przy budowie ciągu pieszo-rowerowego po nieparzystej stronie ul. Biskupickiej. Równolegle powstawać będzie kanalizacja deszczowa w ul. Suwalskiej i ul. Glinianej. Prowadzenie prac przy zamkniętej drodze pozwoli na szybsze zakończenie całej inwestycji.

Kolejne etapy przebudowy rozpoczną się po dotarciu z kanalizacją deszczową wzdłuż ul. Glinianej do Biskupickiej. W związku z rozpoczęciem przebudowy Biskupickiej na tym odcinku autobusy linii B1, B2, B4 i B5 pojadą objazdem ulicami: Szkolną, Kościelną, Łomżyńską, Płocką i Glinianą.

– Przez najbliższe miesiące należy liczyć się z utrudnieniami, ale dzięki przebudowie ul. Biskupickiej – gdzie powstanie nowa nawierzchnia, chodnik, ciąg pieszo-rowerowy i kanalizacja deszczowa – znacząco poprawią bezpieczeństwo i komfort jej użytkowników oraz mieszkańców okolicznych posesji – mówią urzędnicy.

Ul. Biskupicką zamkną później - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.