TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

11 2021

Ukradł pieniądze byłej partnerce, groził jej i jej rodzinie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Ukradł pieniądze byłej partnerce, groził jej i jej rodzinie - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali w Milanówku 30-latka, który uprzykrzał życie byłej partnerce. Mężczyzna ukradł z jej domu pieniądze, a także groził pozbawieniem życia jej oraz jej rodzinie. Usłyszał pięć zarzutów.


Mieszkanka Milanówka kilkukrotnie prosiła policję o interwencję, ponieważ były partner nachodził ją w domu, czy w miejscu pracy i wszczynał awantury. Policjanci pouczali go wielokrotnie, a mimo to sytuacja nie ulegała zmianie. – W czasie rozmów ze zgłaszającą policjanci ustalili także, że podczas jednej z takich niechcianych wizyt mężczyzna miał zabrać pieniądze i grozić pozbawieniem życia kobiecie oraz członkom jej rodziny. Natychmiast po tym zgłoszeniu policjanci zatrzymali wskazanego 30-latka – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ostatecznie mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, kierowania gróźb karalnych wobec partnerki oraz dwóch innych osób oraz naruszenie miru domowego. Na wniosek milanowskich policjantów prokurator zastosował wobec zatrzymanego policyjny dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

chyba jakiś lokalny gamoń
Daniel


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.