reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

05 2023

Trwa przebudowa mostu na Granicznej. Jak długo utrudnienia?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsTrwa przebudowa mostu na Granicznej. Jak długo utrudnienia? - Grodzisk News


Od końca marca trwa budowa mostów na rzekach Rokiciance i Mrownie w Godzisku. Przed mieszkańcami okolicznych ulic jeszcze kilka miesięcy utrudnień, w tym zamknięcie ul. Gracznicznej.


Przypomnijmy. Całe zadanie podzielono na cztery części z czego pierwsze trzy dotyczą ulic w Grodzisku. Pierwsze obejmuje rozbiórkę i budowę nowego mostu na ul. Mostowej nad rzeką Rokicianką, drugie to przebudowa mostu na ul. 1 Maja, a trzecie przebudowy mostu na ul. Granicznej w grodziskich Łąkach. Z kolei czwarta część zadania obejmuje budowę przepustu drogowego wraz ze ścianami oporowymi w ciągu ulic Cichociemnych-Sosnowej w Książenicach nad rzeką Rokitnicą Starą.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Inwestycja toczy się teraz na Granicznej, a to oznacza wyłączenie tej ulicy z użytkowania. – Proszę i informację jak długo będzie zamknięta droga Graniczna w Grodzisku Mazowieckim ponieważ nie mają jak dojechać do nas dostawy – napisała do nas jedna z mieszkanek.

Prace, a tym samym zamknięcie drogi potrwają jeszcze kilka dobrych miesięcy. – Zgodnie z harmonogramem inwestycja potrwa do października i niestety nie da się uniknąć uciążliwości. Ale wyznaczone objazdy pozwalają na przejazd po obu stronach rzeki, mimo zamknięcia ruchu na Granicznej – mówi nam Andrzej Korpysa z wydziału zarządzania drogami gminnymi w Grodzisku.

– Po stronie zachodniej można przejechać od obwodnicy, natomiast po wschodniej przejazd jest możliwy dawnym odcinkiem trasy 579, obecnie drogą powiatową – dodaje urzędnik.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

taki halas nie da sie odpoczywac dokad to walenie 12 godz przesada
mieszkaniec


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.