19 01 2020

Trwa akcja „Paka dla psiaka”

19.01.2020, godz.: 18:35
Trwa akcja „Paka dla psiaka”
Fot. Pixabay

W grudniu ruszyła akcja „Paka dla psiaka”, która ma na celu zbiórkę darów dla zwierząt z milanowskiego schroniska. Darczyńców przybywa.

Akcję prowadzi milanowska straż miejska, która przyjmuje karmę dla zwierząt, ale nie tylko. Zebrano już sporo suchej i mokrej karmy, a także przysmaki, legowisko dla psa, budka dla kotów, a także wiele koców, smyczy i zabawek. Jednak akcja trwa i będzie prowadzona do 28 lutego. Dlatego też strażnicy proszą o dary dla zwierzaków. Jak przekazać je strażnikom? Wystarczy zadzwonić pod numery 22 724 80 45 lub 986, a strażnicy w ustalonym terminie odbiorą bezpośrednio od darczyńcy daną paczkę i przekażą ją do schroniska.

A jest w nim kogo karmić. Obecnie w schronisku przebywa do ok. 100 psów i ok. 20 kotów. Wszystkie zwierzęta są szczepione i odrobaczane, a suki i kotki na bieżąco sterylizowane. Psy przebywają w boksach pojedynczo lub w parach, a koty mają swój dwustronny, kolorowy wybieg na dworze z możliwością wejścia do kociego domku. Schronisko w Milanówku funkcjonuje już kilkadziesiąt lat, a od 1986 roku prowadzone jest przez Fundację im. 120-lecia Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami w Polsce.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata