TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

11

11 2023

Tragiczny wypadek na S8. Nie żyje dziecko, sześć osób rannych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsTragiczny wypadek na S8. Nie żyje dziecko, sześć osób rannych - Grodzisk News


Do tragicznego wypadku doszło w sobotę pod wieczór na trasie S8 kierunku Warszawy. W wyniku zderzenia czterech samochodów osobowych. Jedno dziecko pomimo reanimacji zmarło na miejscu. Sześć osób rannych trafiło do szpitala.


Do zdarzenia doszło na 412. kilometrze trasy S8 w kierunku Warszawy, na terenie sąsiedniego powiatu żyrardowskiego. – Około godz. 18.00 w miejscowości Wymysłów, 412. kilometr trasy S8 w kierunku Warszawy, doszło do zderzenia drogowego z udziałem czterech pojazdów osobowych. Sześć osób rannych zostało przetransportowanych do szpitala. Jedno dziecko pomimo reanimacji zmarło na miejscu – przekazała nam st. sierż. Patrycja Sochacka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Droga jest całkowicie zablokowana, wyznaczono objazd przez Mszczonów. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Prosimy o zachowanie ostrożności – dodaje st. sierż. Sochacka.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.