23 10 2018

Tragedia w Kaniach. Nie żyje 54-letni mężczyzna

23.10.2018, godz.: 13:21
Tragedia w Kaniach. Nie żyje 54-letni mężczyzna
fot. GrodziskNews

Dziś rano na terenie zakładu przemysłowego w Kaniach doszło do śmiertelnego wypadku. Mężczyzna spadł do betonowego zbiornika głębokiego na sześć metrów. Zmarł w szpitalu.

Sprawa już została objęta śledztwem prokuratorskim. Wcześniej czynności na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora prowadziła policja. – Potwierdzamy, że około godz. 7.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku na terenie zakładu przemysłowego w Kaniach. Okazało się, że 54-letni mężczyzna wpadł do betonowego zbiornika o głębokości sześciu metrów – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

– Mężczyznę wydobyli stamtąd strażacy. Był reanimowany przez medyków, a następnie został przewieziony do szpitala. Około godz. 10.00 otrzymaliśmy informację, że niestety zmarł – dodaje Kańka. Teraz dalsze czynności dochodzeniowo śledcze będą zależeć od prokuratora – wyjaśnia.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.