reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

12 2021

Świąteczne włamanie do domu w Książenicach. „Skradziono pieniądze i biżuterię”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Świąteczne włamanie do domu w Książenicach. „Skradziono pieniądze i biżuterię” - Grodzisk News


W święta doszło do kradzieży z włamaniem do jednego z domów w Książenicach. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że skradziono pieniądze. Trwają poszukiwania sprawców.


Policja zgłoszenie kradzieży z włamaniem otrzymała 26 grudnia. – Rzeczywiście, otrzymaliśmy zawiadomienie o kradzieży z włamaniem do domu w Książenicach. Mogę również potwierdzić, że do zdarzenia doszło w okresie świątecznym – od 23 do 26 grudni – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Z naszych ustaleń wynika, że sprawcy wybili szybę w oknie balkonowym i w ten sposób włamali się do środka. Z domu skradziono pieniądze oraz biżuterię – dodaje rzeczniczka grodziskiej komendy powiatowej. – Prowadzimy intensywne działania mające na celu wykrycie i zatrzymanie sprawców zaznacza.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

intensywne działania polegają na tym, że wkrótce umorzą sprawę. Mieliśmy dokładnie taką samą sytuację i po prostu poczekali, aż minie określony przepisami termin ....

okradziony
27-12-2021 16:41

U mnie dwukrotnie to samo, jak nie ma facjat na kamerach, zgubionego dowodu osobistego złodzieja to panowie mają to głęboko w d.. i zaraz umorzenie, nawet nie są zainteresowani kto na ich terenie kradnie.

lulek
28-12-2021 18:04
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.