reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

12 2021

Świąteczne włamanie do domu w Książenicach. „Skradziono pieniądze i biżuterię”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Świąteczne włamanie do domu w Książenicach. „Skradziono pieniądze i biżuterię” - Grodzisk News


W święta doszło do kradzieży z włamaniem do jednego z domów w Książenicach. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że skradziono pieniądze. Trwają poszukiwania sprawców.


Policja zgłoszenie kradzieży z włamaniem otrzymała 26 grudnia. – Rzeczywiście, otrzymaliśmy zawiadomienie o kradzieży z włamaniem do domu w Książenicach. Mogę również potwierdzić, że do zdarzenia doszło w okresie świątecznym – od 23 do 26 grudni – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Z naszych ustaleń wynika, że sprawcy wybili szybę w oknie balkonowym i w ten sposób włamali się do środka. Z domu skradziono pieniądze oraz biżuterię – dodaje rzeczniczka grodziskiej komendy powiatowej. – Prowadzimy intensywne działania mające na celu wykrycie i zatrzymanie sprawców zaznacza.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

intensywne działania polegają na tym, że wkrótce umorzą sprawę. Mieliśmy dokładnie taką samą sytuację i po prostu poczekali, aż minie określony przepisami termin ....
okradziony


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.