13 03 2020

Suntago jednak zamknięte

13.03.2020, godz.: 13:10
Suntago jednak zamknięte
Fot. GrodziskNews.pl

W środę zarząd Park of Poland poinformował, że nie zamierza zamykać Suntago chyba, że zapadną inne decyzje na szczeblu centralnym. Od dziś jednak największy zadaszony park wodny w Europie jest nieczynny.

Środowa informacja wydana przez Park of Poland była odpowiedzią na komunikat premiera o odwołaniu imprez masowych i zamknięciu placówek oświatowych. Jednak wczoraj poinformowano, że od dziś do co najmniej 25 marca Suntago będzie zamknięte. – Na skutek decyzji wydanych przez właściwe władze państwowe i lokalne, w tym w szczególności w związku z zapowiedzią wydania rozporządzenia o ustanowieniu stanu zagrożenia epidemiologicznego na całym terytorium Polski informujemy, że park wodny Suntago będzie zamknięty od 13 marca do 25 marca 2020 r. Termin może ulec zmianie zgodnie z dalszymi decyzjami władz wydanymi na podstawie obowiązujących przepisów prawa – czytamy w komunikacie.

Podkreślono w nim również, że park zostanie otwarty tak szybko jak to będzie możliwe, zgodnie z decyzjami władz. Wszyscy, którzy zakupili już bilety mogą zmienić termin rezerwacji na inny lub też je zwrócić.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Suntago jednak zamknięte”

  1. JSC pisze:

    No to księgowy będzie miał gorąco…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.