06 08 2020

Straż miejska zachęca do kontaktu zdalnego. Powodem koronawirus

06.08.2020, godz.: 13:18
Straż miejska zachęca do kontaktu zdalnego. Powodem koronawirus
fot. milanowek.pl

W związku z koronawirusem milanowska straż miejska przeszła niejako na zdalną obsługę interesantów. To znaczy, że zachęca mieszkańców do załatwiania telefonicznie lub mailowo.

– Jeżeli nie zostaliście Państwo wezwani przez tutejszą jednostkę w charakterze świadka lub osoby podejrzewanej o popełnienie wykroczenia, to zgłoszenie interwencji nie wymaga osobistego stawiennictwa; dyżurny podczas rozmowy telefonicznej wyraźnie poinformuje, czy w celu zainicjowania czynności w danej sprawie wymagane jest obowiązkowe stawiennictwo zgłaszającego w jednostce; podczas wizyty umówionej w siedzibie straży miejskiej obowiązuje nakaz noszenia maseczki, dezynfekcja rąk oraz pomiar temperatury – podaje milanowska SM.

– Wszystkie interwencje zgłoszone drogą telefoniczną lub mailową będące we właściwości rzeczowej i miejscowej straży miejskiej zostaną obsłużone zgodnie z przyjętym algorytmem – dodała.

Aby skontaktować się ze strażą miejską można zadzwonić pod numerem 22 724 80 45 lub napisać maila pod adresem: straz_miejska@milanowek.pl

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.