reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

08 2022

Startuje przebudowa ul. Głównej w Ruścu. Będą objazdy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Startuje przebudowa ul. Głównej w Ruścu. Będą objazdy - Grodzisk News


Nadarzyn realizuje długo wyczekiwaną przebudowy 850-metrowego odcinka ul. Głównej w Ruścu. To zarazem jedna ze zdecydowanie większych inwestycji w regionie, gdyż kosztować będzie 9 mln zł.


Warto dodać, że gmina Nadarzyn sporą część kwoty pozyskała w formie dofinansowania – cztery miliony złotych. Samorząd poinformował dziś na swoim Facebooku, że drogowcy zabierają się do pracy, a to oznaczać będzie utrudnienia dla kierowców i pieszych. – Rozpoczęły się prace związane z przebudową ul. Głównej w Ruścu. Będą one powodowały utrudnienia w ruchu, dlatego prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zwrócenie uwagi na oznakowanie i tablice informacyjne – zaapelowali urzędnicy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A w zmienionej organizacji ruchu, zamknięty odcinek ul. Głównej można objechać ul. Szczęśliwą, a dalej Górną, aż do Szkolnej. Roboty potrwają około 12 miesięcy.

W ramach zadania zostanie wykonana nowa podbudowa wraz z nawierzchnią jezdni (jezdnia zostanie poszerzona), powstanie ciąg pieszo-rowerowy, wybudowana zostanie zatoka autobusowa, a także zainstalowane zostanie oświetlenie. Ponadto projekt zakłada wykonanie kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

Startuje przebudowa ul. Głównej w Ruścu. Będą objazdy - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.