TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

20

06 2023

Spore utrudnienia dla mieszkańców jaktorowskiej gminy. Ruszyła rozbudowa ul. Alpejskiej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Mieszkańców jaktorowskiej gminy czekają pięciomiesięczne utrudnienia w ruchu. A to w związku z rozbudową ulicy Alpejskiej w Chylicach. Na razie droga będzie zamknięta na odcinku od ul. Cichej do ul. Włoskiej, a dojazd do posesji będzie dostępny.


Jaktorowski magistrat podał, że utrudnienia potrwają do końca listopada. –W związku z aktualnie realizowaną rozbudową ulicy Alpejskiej na odcinku od ul. Cichej do ul. Włoskiej od 19 czerwca do 30 listopada będą prowadzone roboty związane z tą rozbudową. Dojazd ulicą Alpejską do posesji będzie możliwy – czytamy w komunikacie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Urzędnicy zapowiedzieli jednocześnie, że „o konieczności czasowego całkowitego zamknięcia drogi poinformują w odrębnym komunikacie”.

Jednocześnie mieszkańcy okolicznych posesji korzystający z samochodów proszeni są o wystawianie pojazdów przed godz. 7.00, ponieważ później wyjazd z posesji lub wjazd na nią będzie utrudniony, choć możliwy.


ZOBACZ TEŻ







Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.



Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.