30 07 2020

Sobota wieczór w kinie samochodowym? Czemu nie…

30.07.2020, godz.: 10:09
Sobota wieczór w kinie samochodowym? Czemu nie…
fot. Mat. organizatora

Milanówek szykuje się do kolejnego seansu w ramach kina samochodowego już w sobotę. Dla niezmotoryzowanych organizatorzy również przygotują miejsca przed ekranem.

Projekcję zaplanowano na soobotę 1 sierpnia od godz. 21.30 na parkingu przed siedzibą KS Milan przy ul. Turczynek 8.

W milanowskim Motokinie obejrzymy francuską komedię I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! W kontynuacji opowieści o rodzinach Verneuil i Koffi nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju? Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów trafią na ołtarz krytyki, a państwo Verneuil i inni zostaną wyspowiadani na ekranie z małych i dużych grzechów. Więcej kłopotów, więcej kontrowersji, więcej… zabawy!

Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc – ograniczona.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.