TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

06 2022

Śmiertelny wypadek na torach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayŚmiertelny wypadek na torach - Grodzisk News


We wtorkowy wieczór w miejscowości Żaby doszło do tragicznego wypadku – pociąg potrącił człowieka. Mężczyzna zginął na miejscu.


Do zdarzenia doszło około godz. 19.00. – Wpłynęło zgłoszenie, że doszło do śmiertelnego potrącenia człowieka przez pociąg. Choć pierwotnie była informacja, że to powiat sochaczewski, to ostatecznie okazało się, że zdarzenie miało miejsce w miejscowości Żaby w gminie Baranów w powiecie grodziskim. Po dojeździe na miejsce potwierdziło się, że w wyniku potrącenia przez pociąg zginął mężczyzna w wieku około 40 lat – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Nasze działania polegały na sprawdzeniu czy pośród osób podróżujących pociągiem nie było poszkodowanych, a także na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i oświetleniu go. Ruch pociągów na trasie Warszawa – Sochaczew był wstrzymany, a podróżni pojechali dalej autobusem zastępczej komunikacji – dodaje.

Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz po jednym zastępie z OSP Boża Wola i OSP Baranów. Na miejscu były też policja i prokurator.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.