11 11 2019

Słodki Dzień Misia Pluszowego w Grodzisku

11.11.2019, godz.: 10:38
Słodki Dzień Misia Pluszowego w Grodzisku
fot. Pixabay

Sezon imprez i pikników rodzinnych w Grodzisku bynajmniej się nie skończył. 25 listopada obchodzić będziemy Światowy Dzień Misia Pluszowego. Z tej okazji zaplanowano sporo atrakcji dla dzieci i słodki poczęstunek.

Pluszowy miś to od wielu dziesiątek lat wierny towarzysz i przyjaciel dzieci. W setną rocznicę powstania tej puszystej, przyjaznej zabawki stanowiono właśnie Dzień Pluszowego Misia. Było to w 2002 roku i od tamtej pory rokrocznie 25 listopada dzieci na całym świecie świętują urodziny uroczego pluszaka.

W przedszkolach i szkołach tego dnia organizowane są misiowe wystawy – dzieci przynoszą własne maskotki albo wykonują prace plastyczne przedstawiające (nie tylko pluszowe) misie. W Grodzisku obchody zaplanowano dzień wcześniej, w niedzielę. Będzie można skosztować pysznego misiowego tortu.

Odbędą się też warsztaty plastyczne, będzie malowanie buziek. Wszystko w Mediatece 24 listopada od godz. 12.30, wstęp wolny.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.