12 05 2020

Sklep firmowy palarni kawy Single Origin ponownie otwarty

12.05.2020, godz.: 07:08
Sklep firmowy palarni kawy Single Origin ponownie otwarty
fot. Single Origin

Z pewnością wielu mieszkańców Grodziska o okolic w mniejszym lub większym stopniu  przyjmie tę informację z uśmiechem na ustach – ponownie, po prawie 2 miesiącach, w naszej grodziskiej palarni kawy można kupić kawę od ręki, bez wcześniejszych zamówień online, także w soboty.

– Pandemia COVID-19 zmusiła wiele małych biznesów do ograniczenia lub wstrzymania swojej działalności. Nas również to nie ominęło i w marcu zdecydowaliśmy o czasowym zamknięciu sklepu firmowego w trosce o zespół palarni – mówi Michał Socha, założyciel Single Origin. – O ponownym otwarciu zdecydowali tak naprawdę nasi Klienci, którzy wręcz żądali tego, aby móc kupić naszą kawę od ręki. Dlatego przygotowaliśmy procedury i środki ochrony, które zapewnią bezpieczeństwo zarówno naszym Klientom, jak również nam w trakcie zakupów w sklepie firmowym.

Dostępność kawy od ręki jest w Single Origin o tyle istotna, że w przypadku zamówień online, kawa jest wypalana na bieżąco – dopiero po wpłynięciu zamówienia od Klienta. Jeśli więc Klient założył u nas zamówienie w czwartek popołudniu, kawę mógł odebrać dopiero w poniedziałek (którą wypaliłem dla niego w piątek, ale ze względów technologicznych kawa nie powinna być paczkowana tego samego dnia po wypaleniu). To często powodowało irytację Klientów – dodaje Michał.

W sklepie firmowym została zbudowana tymczasowa przesłona z tworzywa, odgradzającą personel od Klienta. Dodatkowo, po każdej wizycie dezynfekowane są klamki, blat oraz pinpad od terminala płatności kartami, a dla Klientów w razie potrzeby jest przygotowany płyn dezynfekujący.

Jak podają właściciele, zmienili godziny otwarcia sklepu firmowego, by dopasować się do oczekiwań Klientów. Najważniejsze zmiany są dwie – w poniedziałki sklep pracuje do 19:00, a w soboty jest otwarty już od 8:00.

Poniżej prezentujemy pełne godziny pracy sklepu Single Origin:

  • Poniedziałek: 8:30 – 19:00
  • Wtorek – Piątek: 8:30 – 18:00
  • Sobota: 8:00 – 15:00.

Palarnia kawy Single Origin mieści się w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Nadarzyńskiej 89B – na rogu ulicy Królewskiej (dokładnie tutaj). Przed sklepem jest komfortowy parking, na który najwygodniej wjechać przez bramę od strony parkingu Biedronki.

Single Origin oferuje swoim Klientom świeżo palone kawy oraz wysokojakościowe herbaty z całego świata, a także akcesoria do parzenia obu naparów. Pełna i aktualna oferta palarni jest zawsze dostępna pod adresem www.singleorigin.pl, oraz – dla łatwiejszego zapamiętania – www.kawy.online.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.