TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

04 2016

Sieć monitoringu w Podkowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Sieć monitoringu w Podkowie - Grodzisk News


Podkowa Leśna kontynuuje rozbudowę monitoringu wizyjnego. Grudniu informowaliśmy, iż jeszcze w starym roku w mieście pojawią się cztery kamery i tak w istocie się stało. Teraz magistrat planuje budowę sieci składającej się z 16 takich urządzeń, a docelowo z 32.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W budżecie na 2016 rok Podkowa zarezerwowała 100 tys. właśnie na rozbudowę systemu nowoczesnych kamer monitorujących miasto ogród przez całą dobę. Po konsultacjach z policją urzędnicy stworzyli mapę z lokalizacjami dla poszczególnych urządzeń.

Obecnie zostało zaplanowanych 16 kamer. Serwer został przygotowany docelowo dla 32 kamer i jest zgoda policji na umieszczenie go w komisariacie. Kamery będą zamontowane na wylotach z miasta, tak aby monitorować wjazd i wyjazd z miasta oraz obrotowe z detektorem ruchu, o wysokiej rozdzielczości, na podczerwień ? w najbardziej newralgicznych miejscach i najbardziej zagrożonych ? poinformował na swoim blogu Artur Tusiński, burmistrz Podkowy.

Włodarz zapowiedział również, że w ciągu najbliższych tygodni magistrat ogłosi przetarg na dostawę i montaż kamer monitoringu. ? W ten sposób dołączymy do miast monitorowanych. Rozbudowa systemu monitoringu wizyjnego w Podkowie Leśnej, mam nadzieję zaowocuje znacznym spadkiem wybryków chuligańskich, kradzieży, niszczenia mienia oraz wzrostem przestrzegania zasad ruchu drogowego nie tylko w obrębie zasięgu kamer ? dodał burmistrz Tusiński.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.