20 01 2020

Sala w Izdebnie Kościelnym już otwarta

20.01.2020, godz.: 08:13
Sala w Izdebnie Kościelnym już otwarta
Fot. Facebook/Grodzisk Mazowiecki

W niedzielę oficjalnie otwarto salę sportową w Izdebnie Kościelnym. Uczniowie mają do dyspozycji nowoczesny obiekt.

To był weekend otwarć. W sobotę w naszym powiecie były trzy takie wydarzenia: otwarcie świetlicy w Kłudzienku, nowego skrzydła SP oraz lodowiska w Milanówku. W niedzielę natomiast przecięto wstęgę uroczyście otwierając nową salą sportową przy szkole w Izdebnie Kościelnym.

Podczas niedzielnych uroczystości nie mogło zabraknąć władz samorządowych, dyrekcji tej placówki edukacyjnej oraz samych uczniów. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego, były przemówienia, pokazy m.in. karate w wykonaniu UKS Budo Grodzisk Mazowiecki, a także pokaz umiejętności z różnych sportów uczniów ze Szkoły Podstawowej w Izdebnie Kościelnym. Był również okolicznościowy tort.

Przypomnijmy. Budynek sali gimnastycznej jest parterowy (kubatura – 3800 m sześc.), o zróżnicowanej wysokości  z niższą częścią stanowiącą zaplecze sali, oraz częścią wyższą – salą gimnastyczną o wymiarach areny: 12.00 x 24.02 x 6.31–8.48 m. Obie części łączy otwarty na arenę korytarz komunikacyjny  przekryty stropodachem płaskim. Nowa sala jest budynkiem niezależnym funkcjonalnie i konstrukcyjnie. Koszt budowy to niecałe 2,36 mln zł.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata