TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

04 2022

Są wykonawcy placów zabaw i siłowni przy świetlicach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. prasowe Są wykonawcy placów zabaw i siłowni przy świetlicach - Grodzisk News


Grodziski magistrat wyłonił wykonawców placów zabaw i siłowni, które powstaną przy gminnych świetlicach. Inwestycja pochłonie niecałe 270 tys. zł.


Przetarg był podzielony na cztery części. Obejmował on budowę placu zabaw i siłowni przy świetlicy w Chlebni, budowy siłowni zewnętrznej przy świetlicy w Mościskach, budowy placu zabaw przy świetlicy w Opypach oraz budowy placu zabaw i siłowni przy świetlicy w Zabłotni.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Chętnych do realizacji poszczególnych zadań nie brakowało. Do każdego z nich zgłosiło się po kilka firm. Urzędnicy wybrali już te najkorzystniejsze. Zadanie w Chlebni będzie kosztowało niecałe 113,5 tys. zł, w Mościskach 39,7 tys. zł, w Opypach 42,2 tys. zł, a w Zabłotni 72,7 tys. zł. Łączeni inwestycja będzie kosztowała gminę blisko 270 tys. zł co jest kwotą znacznie niższą niż zakładano – budżet na całość ustalono na poziomie 430 tys. zł

Wśród zabawek jakie mają zostać zainstalowane na placach zabaw będą m.in. zjazd linowy (tyrolka), huśtawka wahadłowa dwuosobowa, karuzela. Natomiast siłownie mają zostać wyposażone m.in. w rower stacjonarny, wioślarza, narciarza, biegacza, wahadło, czy prasę nożną.

Kiedy mieszkańcy będą mogli skorzystać z tych urządzeń? Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 120 dni od daty podpisania umowy z wykonawcą.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

A kiedy w Kłudzienku?
B


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.