TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

09 2021

Rozbudują grodziski basen Wodnik 2000


Grodzisk News


foto: grodzisk.plRozbudują grodziski basen Wodnik 2000 - Grodzisk News


Grodzisk chce w przyszłości uczynić basen Wodnik 2000 miejscem nowocześniejszym i przystępniejszym dla mieszkańców. Ogłosiła niedawno przetarg, w który wyłoni wykonawcę projektu rozbudowy miejskiego obiektu.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Projektant będzie miał za zadanie przygotować opracowanie kompleksowej modernizacji i rozbudowy samego budynku, jak i infrastruktury basenowej, W grę wchodzi zatem rozbudowa hali basenowej, na parterze pojawią się nowa niecka basenowa wykonana ze stali nierdzewnej, węzeł sanitarny, pomieszczenia socjalne pracowników, rezerwa, kotłownia wraz z wymianą kotłów centralnego ogrzewania, piwnice, tworzące część technologiczną.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W ramach modernizacji wydzielone zostaną część sportowo-rekreacyjna oraz część pracownicza. Ważnym punktem będzie też budowa nowej centralnej chlorowni obsługującej cały kompleks, dostępnej z niezależnego zewnętrznego wejścia. Ponadto budowa instalacji fotowoltaicznej. Bez zmian zachowane zostaną trafostacja oraz odległości od granic działki przy jednoczesnej możliwości powiększenia budynku w kierunku północnym.

Projekt przewidywać ma również odświeżenie wyglądu zewnętrznego budynku basenu. Wykonawca będzie miał na przygotowanie projektu osiem miesięcy od dnia podpisania umowy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Może nareszcie coś się zmieni. Nowy basen Bo jak rozumiem 2000 w nazwie to rok otwarcia? Jeśli tak, to basen w trakcie otwarcia już był zacofany... byłem tam w 2015 roku po przeprowadzce do Grodziska, tragedia, jaki syf... stwierdziłem, że to pierwszy i ostatni raz. Poszedłem jakiś czas temu, niestety bez zmian. Także na pewno juztam nie pójdę.

Mięsny
11-09-2021 20:57

A kiedy będą filtry pozwalające pływać bez czepków.?

Jerzy
11-09-2021 22:04

i po co!

obserwator
12-09-2021 01:59

pokaż wszystkie komentarze (17)

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.