TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

06

12 2023

Rondo w centrum Nadarzyna dopiero tuż przed świętami?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy Nadarzyn1 - Grodzisk News


W piątek miało zostać dopuszczone do ruchu rondo u zbiegu ulic Błońskiej i Mszczonowskiej w Nadarzynie. Niestety, termin ten został przesunięty.


W drugiej połowie listopada wszystko wskazywało na to, że termin uzyskania przejezdności ronda wyznaczony na 8 grudnia zostanie dotrzymany, o czym zapewniał wykonawca prac. Niestety plany pokrzyżowała zimowa aura, która od pewnego czasu jest z nami.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W poniedziałek odbyła się odprawa techniczna przedstawicieli gminy z wykonawcą, który poinformował, że ze względu na panującą pogodę nie uda się dopuścić ronda do użytkowania w najbliższy piątek. Kiedy więc można się spodziewać przejezdności? – Jeśli warunki pogodowe pozwolą to może jeszcze w grudniu przed „Gwiazdką” firmie wykonawczej uda się położyć asfalt i zakończyć inwestycję. Potrzebne są dwa-trzy dni plusowych temperatur bez opadów – napisał w mediach społecznościowych wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński.

Inwestycja jest realizowana przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, a gmina Nadarzyn przygotowała projekt. Budowa to koszt 4,3 mln zł.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.