17 10 2017

Rockowa Podkowa

17.10.2017, godz.: 07:45
Rockowa Podkowa
Fot. GrodziskNews.pl

Już w najbliższą sobotę salę przy ul. Świerkowej opanują gitarowe brzmienia. Rusza pierwsza edycja imprezy Rockowa Podkowa.

Rockowa Podkowa to nowy cykl imprez organizowany przez Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich. Mają to być wieczory integracji w klimatach rocka, metalu i pokrewnych gatunków muzycznych. Podczas wydarzenia wystąpią zespoły z Podkowy i okolic. Jednak to nie wszystko, na scenie CKiIO będą mogli wystąpić wszyscy chętni podczas jam session. Warunkiem jest przyniesienie własnego instrumentu.

Podczas najbliższego koncertu, który zaplanowano na 21 października wystąpi sześć zespołów: NCNN (blues rock), Cradlewave (rock), Posthumous Ataxia (metal), Xe (punk, rock, metal), The Reysp (heavy metal) oraz Arhant (alternatywny rock).

Impreza odbędzie się w sali widowiskowej  Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich przy ul. Świerkowej 1. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.