10 05 2019

Roboty na Królewskiej zgodnie z planem

10.05.2019, godz.: 07:50
Roboty na Królewskiej zgodnie z planem
Fot. GrodziskNews.pl

Roboty na trasie 719 na granicy Grodziska i Milanówka idą pełną parą. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich zapewnia, że prace prowadzone są zgodnie z harmonogramem, a do końca czerwca powinna nastąpić drobna zmiana w organizacji ruchu.

Pod koniec lutego ruszyły roboty związane z przebudową mostu w ciągu ul. Królewskiej, co wiązało się z zamknięciem jednego pasa ruchu i puszczenie go wahadłowo po drugim. Ruchem steruje sygnalizacja świetlna. Prace trwają już ponad dwa miesiące i kierowcy dopytują jak długo jeszcze potrwają.

Termin realizacji zadania wyznaczono na listopad 2019 r., ale czy wszystko idzie zgodnie z planem? – Wykonane zostały już główne roboty żelbetowe na połówce przepustu, ale zostało jeszcze do zrobienia m.in. zazbrojenie i zabetonowanie kapy chodnikowej (wraz z montażem desek gzymsowych i ustawieniem krawężników), zazbrojenie i zabetonowanie płyt przejściowych, wykonanie zasypek, wykonanie izolacji przepustu, wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni i montaż barier ochronnych, balustrad. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem – mówi nam Monika Burdon, rzecznik prasowy Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie.

Rzecznik MZDW poinformowała nas również, że do końca czerwca ruch powinien zostać przełożony na drugą stronę jezdni.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.