25 07 2020

Rewitalizacji Alei Lipowej nie będzie, ale tabliczki się pojawiły

25.07.2020, godz.: 13:53
Rewitalizacji Alei Lipowej nie będzie, ale tabliczki się pojawiły
fot. arturtusinski-podkowa.pl

Na początku czerwca informowaliśmy [TUTAJ], iż z powodu zamieszania proceduralnego rewitalizacji Alei Lipowej w Podkowie Leśnej nie będzie. Miasto jednak postawi zakupione tablice, które miały znaleźć się tam po inwestycji.

– Tablice Alei Lipowej im.Tadeusza Baniewicza miały zostać zamontowane wraz z otwarciem alei po rewitalizacji. Ponieważ wiadomo już, że rewitalizacji ze względu na protesty nie będzie, to szkoda, by leżały w piwnicy – napisał na swoim blogu burmistrz Artur Tusiński.

– Tablice z obu stron alei zostały postawione poza działką, w sprawie której toczy się postępowanie o wpis do rejestru zabytków. Przy okazji wykonaliśmy i zamontowaliśmy tablicę na placu zabaw, by przypominała jak brzmi pełna nazwa – dodał.

fot. arturtusinski-podkowa.pl
💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.