13 02 2020

Respondek z okazji walentynek w Jaktorowie

13.02.2020, godz.: 15:10
Respondek z okazji walentynek w Jaktorowie
fot. Mat. organizatora

Z okazji dnia zakochanych, nazajutrz po walentynkach, z recitalem w Jaktorowie wystąpi znany aktor i kabareciarz Krzysztof Respondek. Wstęp wolny.

Sam Respondek mówi o sobie tak: – Urodził się 17 lipca 1969 roku, jak na prawdziwego Ślązaka przystało, w Miasteczku Śląskim. Zarówno w Szkole Podstawowej jak i Liceum ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach, nie ujawniał żadnych zdolności aktorsko-kabaretowych. Jedynymi publicznymi występami było śpiewanie psalmów responsoryjnych w trakcie mszy. Decyzja o wyborze szkoły teatralnej była wielkim zaskoczeniem, nawet dla niego samego.

– Zagrał kilka znaczących ról, a za rolę Che Guevary w musicalu „Evita” otrzymał Złotą Maskę. Dał się również poznać jako aktor filmowy ( „Naznaczony”, „Kryminalni”, „Laura”, itd.). Największą popularność przyniosła mu jednak rola w serialu „Barwy Szczęścia”. Również śpiewanie, które zawsze było jego największą pasją, przysporzyło mu wiele radości, nagród i rzesze fanów. W telewizyjnym show „Jak Oni Śpiewają” w trzeciej edycji zdobył brylantowy mikrofon i perłowy mikrofon w edycji mistrzów. Na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze zdobywa główną nagrodę złoty samowar . W 2010 roku, był nominowany do nagrody Wiktora w kategorii „Największe Telewizyjne Odkrycie Roku”. Razem z Aleksandrem Woźniakiem nagrał swoją pierwszą solową płytę pt. „Taki Świat Kupuję” – czytamy w charakterystyce artysty na jego profilu facebookowym.

Podczas recitalu 15 lutego może się spodziewać się luźnej i rozrywkowej atmosfery, jak przystało także na artystę kabaretowego. Respondek jest bowiem aktywnym członkiem kabaretu Rak.

Występ, na który wejście jest bezpłatne, odbędzie się w auli zespołu szkół w Jaktorowie przy ul. Chełmońskiego 4. Początek 15 lutego o godz. 16.00.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata