06 08 2015

Remont w Szpitalu Zachodnim

06.08.2015, godz.: 20:01
Remont w Szpitalu Zachodnim
fot. Mariusz Kordel

Kosztem około 350 tys. zł w grodziskim Szpitalu Zachodnim ruszy lada dzień remont, w ramach którego odnowione zostaną szpitalny oddział ratunkowy (SOR) i południowa część elewacji budynku.

Placówka medyczna może przejść lifting w dużej mierze dzięki ćwierćmilionowej dotacji z kasy starostwa powiatowego. Resztę, czyli około 100 tys. zł wyłoży szpital. Zarówno pracownicy  jak i wielu jego pacjentów lecznicy podkreśla, że odświeżenie poszczególnych oddziałów od czasu do czasu jest potrzebne, tym bardziej, że w otoczeniu tym przebywają chorzy.

Obecnie szpitalna ekipa przygotowuje obiekt do rozpoczęcia zasadniczych prac remontowych, m.in. wynosi meble, zaczyna malowanie ścian. Wkrótce jednak do roboty zabierze się profesjonalna firma. Jakie będzie miała zadanie? W jednej z sal SOR-u zostaną zainstalowane szersze drzwi przesuwne. Oddział będzie także dokładnie wyczyszczony i odmalowany.

Elewacja budynku przejdzie lifting z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań. Ekipa remontowa oczyści ją z glonów i pomaluje specjalną farbą zapewniającą trwały efekt na długie lata.

Pacjentów uspokajamy: w czasie remontu oddział ratunkowy będzie funkcjonował normalnie.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata