TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

10 2022

Oficyna już gotowa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Fot. Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy Nadarzyn1 - Grodzisk News


Zakończyły się prace związane z remontem Zachodniej Oficyny w parku w Młochowie. Oficjalne otwarcie odbędzie się prawdopodobnie na przełomie listopada i grudnia.


O zakończeniu prac poinformował wójt gminy Nadarzyn. – Remont oficyny zachodniej w zespole pałacowo - parkowym w Młochowie dobiegł końca. Pracę zakończył także architekt wnętrz, a obecnie po zaakceptowaniu koncepcji trwają zakupy sprzętu i mebli. W poniedziałek 17 października rozpoczęło się także zagospodarowanie terenu wokół samej oficyny, efekty tych prac będziemy podziwiali na wiosnę przyszłego roku – napisał w mediach społecznościowych Dariusz Zwoliński.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wójt podkreślił, że oficjalne oddanie do użytku obiektu odbędzie się prawdopodobnie na przełomie listopada i grudnia.

Roboty ruszyły w lutym tego roku. Zakres prac był szeroki i obejmował m.in. wprowadzenie nowych ścianek działowych, przekucie ścian i posadzek dla instalacji CO, CW, elektrycznych oraz wentylacyjnych, wymianę pokrycia dachu, roboty związane z wykonaniem nowych izolacji – osuszanie budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie nowych tynków i warstw malarskich, wykończenie wnętrz, przebudowę klatki schodowej. W ramach zadania są również roboty drogowe (budowa dojazdów do budynku, parkingu samochodów osobowych, chodników). W remontowanym obiekcie zabytkowym znajdą się między innymi ogólnodostępne toalety, dwie sale o charakterze konferencyjnym, klub seniora, koło gospodyń wiejskich w Młochowie oraz sala monitoringu parku.

Koszt inwestycji to blisko 3,7 mln zł.

Oficyna już gotowa - Grodzisk News
Oficyna już gotowa - Grodzisk News
Oficyna już gotowa - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.