reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

10 2022

Oficyna już gotowa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Fot. Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy NadarzynOficyna już gotowa - Grodzisk News


Zakończyły się prace związane z remontem Zachodniej Oficyny w parku w Młochowie. Oficjalne otwarcie odbędzie się prawdopodobnie na przełomie listopada i grudnia.


O zakończeniu prac poinformował wójt gminy Nadarzyn. – Remont oficyny zachodniej w zespole pałacowo - parkowym w Młochowie dobiegł końca. Pracę zakończył także architekt wnętrz, a obecnie po zaakceptowaniu koncepcji trwają zakupy sprzętu i mebli. W poniedziałek 17 października rozpoczęło się także zagospodarowanie terenu wokół samej oficyny, efekty tych prac będziemy podziwiali na wiosnę przyszłego roku – napisał w mediach społecznościowych Dariusz Zwoliński.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wójt podkreślił, że oficjalne oddanie do użytku obiektu odbędzie się prawdopodobnie na przełomie listopada i grudnia.

Roboty ruszyły w lutym tego roku. Zakres prac był szeroki i obejmował m.in. wprowadzenie nowych ścianek działowych, przekucie ścian i posadzek dla instalacji CO, CW, elektrycznych oraz wentylacyjnych, wymianę pokrycia dachu, roboty związane z wykonaniem nowych izolacji – osuszanie budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie nowych tynków i warstw malarskich, wykończenie wnętrz, przebudowę klatki schodowej. W ramach zadania są również roboty drogowe (budowa dojazdów do budynku, parkingu samochodów osobowych, chodników). W remontowanym obiekcie zabytkowym znajdą się między innymi ogólnodostępne toalety, dwie sale o charakterze konferencyjnym, klub seniora, koło gospodyń wiejskich w Młochowie oraz sala monitoringu parku.

Koszt inwestycji to blisko 3,7 mln zł.

Oficyna już gotowa - Grodzisk News
Oficyna już gotowa - Grodzisk News
Oficyna już gotowa - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.