24 09 2020

Remont Grabowej z przygodami [FOTO]

24.09.2020, godz.: 12:02
Remont Grabowej z przygodami [FOTO]
fot. Facebook/Artur Tusiński

Od kilku tygodni trwają prace przy przebudowie ul. Grabowej w Podkowie Leśnej. Nie obyło się jednak bez perturbacji…

Mówi o tym burmistrz Artur Tusiński. – Trwają prace drogowe na ulicy Grabowej, jednej z najgorszych dróg jeśli chodzi o stan nawierzchni i zalewanie nieruchomości. Na zdjęciu widzicie potężne rury, które będą służyły do odwodnienia. Nie obyło się też bez przygód, gdzie wykonawca koparką nieznacznie naruszył rurę gazową, która na istniejących mapach wrysowana była w innym miejscu. Na szczęście nie przeszkodziło to w kontynuowaniu prac budowlanych. Ulica będzie wykonana docelowo, z nawierzchnią asfaltową – napisał na swoim Facebooku włodarz i pokazał zdjęcia.

fot. Facebook/Artur Tusiński
fot. Facebook/Artur Tusiński

Przebudowa ul. Grabowej obejmuje odcinek od ul. Sosnowej do ul. Bukowej. W zakres zadania wchodzą m.in. roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, wykonanie podbudowy z kruszywa. Jezdnia ma mieć nawierzchnię z betonu asfaltowego, natomiast zjazdy do posesji i chodniki będą wykonane z kostki betonowej.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.