reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

11 2021

Pumptracki niemal gotowe


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Fot. Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy NadarzynPumptracki niemal gotowe - Grodzisk News


Dobiegają końca prace związane z budową pumptracków w Ruścu. Same tory są już właściwie gotowe, a robotnicy zajmują się infrastrukturą towarzyszącą.


Roboty związane z budową torów rowerowych ruszyły w pierwszej połowie września. Zamówienie obejmuje m.in. budowę 2 torów dla rowerów typu pumptrack o konstrukcji i nawierzchni bitumicznej wraz z utworzeniem dwóch placów odpoczynku, dostawę i montaż malej architektury (ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, tablice informacyjne/regulaminowe), utworzenie miejsc parkingowych z kostki betonowej, wykonanie oświetlenia czy montaż monitoringu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wójt gminy Nadarzyn poinformował, że prace zbliżają się do końca. – Prace przy budowie torów rowerowych w Ruścu są już na ukończeniu. Obydwa tory dla starszych i młodszych miłośników ekstremalnej jazdy na dwóch kółkach są już wybudowane. Zostało także zainstalowane oświetlenie i monitoring. Teraz trwają prace brukarskie na parkingu i ścieżkach dojazdowych. Na końcu pojawi się mała architektura (ławki, stojaki na rowery, kosze na śmieci), a także zostanie wybudowany wjazd na działkę i wewnętrzne ścieżki rowerowe zostaną połączone ze ścieżką biegnącą wzdłuż ulicy Górnej – poinformował wójt Dariusz Zwoliński w mediach społecznościowych.

Włodarz zapowiedział, że wszystkie roboty powinny zostać zakończone w drugiej połowie listopada.

Koszt inwestycji to niewiele ponad 600 tys. zł.

Pumptracki niemal gotowe - Grodzisk News
Pumptracki niemal gotowe - Grodzisk News
Pumptracki niemal gotowe - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.