TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

03

11 2021

Pumptracki niemal gotowe


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Fot. Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy NadarzynPumptracki niemal gotowe - Grodzisk News


Dobiegają końca prace związane z budową pumptracków w Ruścu. Same tory są już właściwie gotowe, a robotnicy zajmują się infrastrukturą towarzyszącą.


Roboty związane z budową torów rowerowych ruszyły w pierwszej połowie września. Zamówienie obejmuje m.in. budowę 2 torów dla rowerów typu pumptrack o konstrukcji i nawierzchni bitumicznej wraz z utworzeniem dwóch placów odpoczynku, dostawę i montaż malej architektury (ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, tablice informacyjne/regulaminowe), utworzenie miejsc parkingowych z kostki betonowej, wykonanie oświetlenia czy montaż monitoringu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wójt gminy Nadarzyn poinformował, że prace zbliżają się do końca. – Prace przy budowie torów rowerowych w Ruścu są już na ukończeniu. Obydwa tory dla starszych i młodszych miłośników ekstremalnej jazdy na dwóch kółkach są już wybudowane. Zostało także zainstalowane oświetlenie i monitoring. Teraz trwają prace brukarskie na parkingu i ścieżkach dojazdowych. Na końcu pojawi się mała architektura (ławki, stojaki na rowery, kosze na śmieci), a także zostanie wybudowany wjazd na działkę i wewnętrzne ścieżki rowerowe zostaną połączone ze ścieżką biegnącą wzdłuż ulicy Górnej – poinformował wójt Dariusz Zwoliński w mediach społecznościowych.

Włodarz zapowiedział, że wszystkie roboty powinny zostać zakończone w drugiej połowie listopada.

Koszt inwestycji to niewiele ponad 600 tys. zł.

Pumptracki niemal gotowe - Grodzisk News
Pumptracki niemal gotowe - Grodzisk News
Pumptracki niemal gotowe - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.