TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

10 2015

Przystanek PaT po raz pierwszy w Podkowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Przystanek PaT po raz pierwszy w Podkowie - Grodzisk News


W tym roku Podkowa Leśna zorganizuje premierową w historii miasta edycję Przystanku PaT. Przygotowania już się rozpoczęły, zaś samo wydarzenie odbędzie się 28 listopada w podkowiańskim Zespole Szkół Samorządowych.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

PaT to skrócona nazwa ogólnopolskiego programu profilaktyczno-edukacyjnego ?Profilaktyka a Ty?. Realizuje go Komenda Główna Policji która chce w ten sposób promować wśród młodych ludzi postawy wolne od uzależnień, agresji i przemocy. PaT skierowany jest przede wszystkim do młodzieży, która ukończyła 13 lat i uczy się w gimnazjum lub szkołach ponadgimnazjalnych.

Uczestnictwo w tej inicjatywie jest dla Podkowy debiutem. Ale miasto-ogród wiele sobie po nim obiecuje. Podczas listopadowego Przystanku PaT zawiąże się Podkowiańska Grupa PaT. Impreza będzie miała charakter zamknięty z przeznaczeniem wyłącznie dla rodziny PaT z różnych gmin Mazowsza i Polski, które wcześniej się zgłoszą. Cały program będzie zabezpieczony przez Komendę Powiatową Policji z Grodziska Mazowieckiego.

Młodzi ludzie z naszego regionu mogą się jednak zgłaszać do Podkowiańskiej Grupy PaT. Tym bardziej, że program listopadowego przystanku zapowiada się jako bardzo bogaty w różnorodne warsztaty, np. taneczne, rękodzielnicze, psychologiczne, dziennikarskie, teatralne, wokalne, malowania na koszulkach, dziennikarskie, czy treningi sztuk walki?

Wcześniej w naszym regionie Przystanek PaT dwukrotnie gościł za sprawą Milanówka.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.