TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

04 2015

Przymierzają się do remontu ul. Grodziskiej


Grodzisk News


Przymierzają się do remontu ul. Grodziskiej - Grodzisk News


Podkowiański magistrat zamierza przebudować fragment ul. Grodziskiej w Podkowie Leśnej. ? Droga nie jest długa, za to znajduje się w fatalnym stanie dlatego chcielibyśmy ją wyremontować ? mówi Artur Tusiński, burmistrz miasta ogrodu.


reklama Grodzisk Mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zanim jednak możliwe będzie przystąpienie do inwestycji, samorządowcy muszą poczynić istotne uzgodnienia z Warszawską Koleją Dojazdową. ? Chcielibyśmy wyremontować drogę mniej więcej na wysokości przystanku WKD Podkowa Leśna Zachodnia, dlatego prowadzimy rozmowy z przewoźnikiem, który jest właścicielem sporej części tych terenów. Do uzgodnienia są także kwestie przebudowy transformatorów WKD, tak aby zlikwidować kolizje różnych instalacji na trasie robót budowlanych ? wyjaśnia burmistrz Tusiński. ? Jest to jednak dopiero początek rozmów, które będę kontynuował. W grę wchodzi jeszcze uregulowanie stanu prawnego tej niedługiej ulicy ? dodaje.

Droga biegnąca przy torach WKD nie jest długa, ale? ? Kierowcy jednak z niej korzystają czy to Podkowianie jadący do Owczarni, czy też jeszcze liczniej mieszkańcy Owaczarni i Żółwina jadący nią do ul. Gołębiej w Podkowie. Musimy pamiętać o wszystkich drogach, także tych krótszych ? podkreśla Tusiński.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.