TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

01

04 2015

Przymierzają się do remontu ul. Grodziskiej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Podkowiański magistrat zamierza przebudować fragment ul. Grodziskiej w Podkowie Leśnej. ? Droga nie jest długa, za to znajduje się w fatalnym stanie dlatego chcielibyśmy ją wyremontować ? mówi Artur Tusiński, burmistrz miasta ogrodu.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zanim jednak możliwe będzie przystąpienie do inwestycji, samorządowcy muszą poczynić istotne uzgodnienia z Warszawską Koleją Dojazdową. ? Chcielibyśmy wyremontować drogę mniej więcej na wysokości przystanku WKD Podkowa Leśna Zachodnia, dlatego prowadzimy rozmowy z przewoźnikiem, który jest właścicielem sporej części tych terenów. Do uzgodnienia są także kwestie przebudowy transformatorów WKD, tak aby zlikwidować kolizje różnych instalacji na trasie robót budowlanych ? wyjaśnia burmistrz Tusiński. ? Jest to jednak dopiero początek rozmów, które będę kontynuował. W grę wchodzi jeszcze uregulowanie stanu prawnego tej niedługiej ulicy ? dodaje.

Droga biegnąca przy torach WKD nie jest długa, ale? ? Kierowcy jednak z niej korzystają czy to Podkowianie jadący do Owczarni, czy też jeszcze liczniej mieszkańcy Owaczarni i Żółwina jadący nią do ul. Gołębiej w Podkowie. Musimy pamiętać o wszystkich drogach, także tych krótszych ? podkreśla Tusiński.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.