TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

04 2015

Przymierzają się do remontu ul. Grodziskiej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Przymierzają się do remontu ul. Grodziskiej - Grodzisk News


Podkowiański magistrat zamierza przebudować fragment ul. Grodziskiej w Podkowie Leśnej. ? Droga nie jest długa, za to znajduje się w fatalnym stanie dlatego chcielibyśmy ją wyremontować ? mówi Artur Tusiński, burmistrz miasta ogrodu.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zanim jednak możliwe będzie przystąpienie do inwestycji, samorządowcy muszą poczynić istotne uzgodnienia z Warszawską Koleją Dojazdową. ? Chcielibyśmy wyremontować drogę mniej więcej na wysokości przystanku WKD Podkowa Leśna Zachodnia, dlatego prowadzimy rozmowy z przewoźnikiem, który jest właścicielem sporej części tych terenów. Do uzgodnienia są także kwestie przebudowy transformatorów WKD, tak aby zlikwidować kolizje różnych instalacji na trasie robót budowlanych ? wyjaśnia burmistrz Tusiński. ? Jest to jednak dopiero początek rozmów, które będę kontynuował. W grę wchodzi jeszcze uregulowanie stanu prawnego tej niedługiej ulicy ? dodaje.

Droga biegnąca przy torach WKD nie jest długa, ale? ? Kierowcy jednak z niej korzystają czy to Podkowianie jadący do Owczarni, czy też jeszcze liczniej mieszkańcy Owaczarni i Żółwina jadący nią do ul. Gołębiej w Podkowie. Musimy pamiętać o wszystkich drogach, także tych krótszych ? podkreśla Tusiński.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.