TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

20

02 2015

Przyłapani na gorącym uczynku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Dwie mieszkanki Podkowy Leśnej udaremniły kradzież drewna poznaczonego na opał dla potrzebujących rodzin. Podejrzani chcieli je zabrać z Parku Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W parku trwa porządkowanie zieleni, a w ramach tych porządków wycinane są stare drzewa. Następnie dzieli się je na kawałki, a drewno na opał przeznacza rodzinom w trudnej sytuacji ekonomicznej. W ubiegłym roku do 28 podkowiańskich gospodarstw domowych trafiło łącznie 2016 metrów sześciennych drewna.

Także tym roku przygotowano dla potrzebujących drewno na opał. Kilka dni temu dwaj mężczyźni chcieli je sobie przywłaszczyć. ? Na swoje nieszczęście zostali zauważeni i złapani na gorącym uczynku przez przechodzące mieszkanki. Po wezwaniu policji i spisaniu personaliów ? panowie zostali wypuszczeni. Miasto oficjalnie zgłosiło kradzież drewna. Właściwa reakcja pań jest godna pochwały. To tylko potwierdza, że i policja i monitoring są potrzebne, ale nic nie zastąpi czujności mieszkańców ? poinformował na swoim blogu burmistrz Artutr Tusiński.

Wobec mężczyzn wszczęto dochodzenie.

💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.