reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

01

03 2024

Przyjdź na Festiwal Roślin. Wiemy, kto wygrał rośliny!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraPrzyjdź na Festiwal Roślin. Wiemy, kto wygrał rośliny! - Grodzisk News


Listopadowy Festiwal Roślin w Grodzisku cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców i entuzjastów flory rozmaitej. Czas na kolejną odsłonę wydarzenia u progu wiosny. Tym razem odbędzie się ono na PGE Narodowym w Warszawie, a my poznaliśmy nazwiska sześciorga czytelników, którzy wygrali rośliny do odebrania podczas festiwalu. Szczegóły poniżej.


– Festiwal Roślin, czyli największa impreza tego typu w Polsce, powraca na PGE Narodowy! Niezależnie od tego, czy jesteś zielonym entuzjastą, czy dopiero chcesz odkryć magię roślin, czeka na Ciebie niesamowite wydarzenie pełne radości, barw i inspiracji! W tym sezonie przygotowaliśmy coś wyjątkowego nawet dla tych, którzy do tej pory, nie byli przekonani do roślinnego uroku.  Przywieziemy zarówno atrakcyjne rośliny w niskich cenach, jak również kolekcjonerskie kąski, których próżno szukać, gdzie indziej – mówią organizatorzy festiwalu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W tej edycji organizatorzy zapowiadają nowe, fascynujące gatunki, które zaintrygują nawet tych, którzy wcześniej byli obojętni na roślinny urok; świeże wzory doniczek, które będą ozdobą twojego domu; podłoża, nawozy, bestsellerowa książka, akcesoria dla pasjonatów i wiele innych niespodzianek.

Festiwal Roślin na PGE Narodowym odbędzie się w weekend 9 i 10 marca, a wstęp na wydarzenie będzie wolny. Dla naszych czytelników już dziś ogłaszamy konkurs w którym do wygrania będą rośliny oraz ekologiczne torby tekstylne.

KONKURS
Dla naszych czytelników mamy konkurs w którym do wygrania są ciekawe rośliny (konkretne z gatunki będą znane tuż przed imprezą) oraz torby tekstylne. Sześć osób, które jako pierwsze wyślą dziś, 28 lutego, o godz. 14.00 maila pod adresem: adam.fabisiewicz@grodzisknews.pl, i w treści wpiszą "Festiwal Roślin na Narodowym", otrzymają po jednej roślinie oraz torbie.

W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*.
Nagrody będą do odebrania na festiwalu w dniach 9 i 10 marca. Wyniki konkursu ogłosimy zaś 1 marca.

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

ZWYCIĘZCY
Osobami, które zdobyły nagrody w naszym konkursie są: Katarzyna Czeropska, Paweł Kwaśniewski, Paulina Ostrowska, Natalia Dzikowska, Piotr Wąsikowski oraz Magdalena Pytlińska. Gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w dniach 4–5 marca. Wszystkim zaś dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych konkursów w przyszłości.

Patronem medialnym festiwalu jest GrodziskNews.pl

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.