23 02 2017

Przy szkole wybudują boisko

23.02.2017, godz.: 08:23
Przy szkole wybudują boisko
Fot. Pixabay

Milanowski magistrat ogłosił przetarg na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Gminnych nr 1. Ma ono być gotowe najpóźniej w październiku.

Inwestycja ma zostać zrealizowana w ramach kolejnego etapu „Budowy Centrum Sportu i Rekreacji – Grudów”, który obejmował m.in. budowę hali sportowej przy ZSG nr 1. Teraz czas na kolejny etap, który został podzielony na kilka zadań: pierwsze – budowa boiska wielofunkcyjnego, drugie – budowa budynku zaplecza szatniowo – magazynowego, trzecie – budowa bieżni i skoczni w dal, czwarte – budowa trybun z możliwością podziału tego etapu na trzy.

Teraz magistrat ogłosił przetarg na budowę boiska wielofunkcyjnego, który powstanie w miejscu istniejącego asfaltowego placu do gry oraz budynku szatniowo-magazynowego. Nowe boisko ma mieć nawierzchnię z trawy syntetycznej. Będzie ono przeznaczone do gry w koszykówkę (cztery kosze) i piłkę ręczną (dwie bramki). Za bramkami znajdą się wysokie na pięć metrów piłkochwyty. Boisko będzie oświetlone (sześć słupów oświetleniowych).

Przy placu zostanie wybudowany budynek zaplecza szatniowo-magazynowego wraz z wyposażeniem w media (instalacja wodociągowa z przyłączeniem, instalacja kanalizacyjna z przyłączeniem i odprowadzeniem, ogrzewanie budynku, instalacja elektryczna z przyłączeniem, instalacja wentylacji oraz odprowadzenie wód opadowych) oraz wyposażeniem szatni i sanitariatów. Teren zostanie ogrodzony, a do boiska zostanie doprowadzony chodnik z kostki brukowej.

Termin realizacji zamówienia to siedem miesięcy od podpisania umowy, ale inwestycja powinna zostać zrealizowana nie później niż do 30 października 2017 r.

 

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.