reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

09 2023

Przebudowa drogi wojewódzkiej. Wraz z nią zmiany w organizacji ruchu i utrudnienia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: brwinow.plPrzebudowa drogi wojewódzkiej. Wraz z nią zmiany w organizacji ruchu i utrudnienia - Grodzisk News


Od poniedziałku drogowcy zamkną ul. Biskupicką w Brwinowie, która jest zarazem przelotową drogą wojewódzką. To zaś oznacza zmianę organizacji ruchu i utrudnienia.


Droga wojewódzka 720 zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Szkolnej do południowego wlotu ul. Glinianej. W pierwszym etapie drogowcy mają intensywnie pracować przy budowie ciągu pieszo-rowerowego po nieparzystej stronie ul. Biskupickiej. Równolegle powstawać będzie kanalizacja deszczowa w ul. Suwalskiej i ul. Glinianej. Prowadzenie prac przy zamkniętej drodze pozwoli na szybsze zakończenie całej inwestycji.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kolejne etapy przebudowy rozpoczną się po dotarciu z kanalizacją deszczową wzdłuż ul. Glinianej do Biskupickiej. W związku z rozpoczęciem przebudowy Biskupickiej na tym odcinku autobusy linii B1, B2, B4 i B5 pojadą objazdem ulicami: Szkolną, Kościelną, Łomżyńską, Płocką i Glinianą.

– Przez najbliższe miesiące należy liczyć się z utrudnieniami, ale dzięki przebudowie ul. Biskupickiej – gdzie powstanie nowa nawierzchnia, chodnik, ciąg pieszo-rowerowy i kanalizacja deszczowa – znacząco poprawią bezpieczeństwo i komfort jej użytkowników oraz mieszkańców okolicznych posesji – mówią urzędnicy.

Przebudowa drogi wojewódzkiej. Wraz z nią zmiany w organizacji ruchu i utrudnienia - Grodzisk Newsfoto: brwinow.pl


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.