reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

06 2021

Prokuratura: Wykrzykiwali groźby pod adresem braci zamordowanego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Prokuratura: Wykrzykiwali groźby pod adresem braci zamordowanego - Grodzisk News


Płocka prokuratura podała nowe fakty w sprawie strzelaniny w Żyrardowie. W niedzielę przy kamienicy, przy której kilka dni wcześniej zginął 20-latek pojawiły się osoby, które groziły jego rodzinie.


Przypomnijmy. W czwartek 3 czerwca około godz. 2.30 doszło do śmiertelnego postrzelenia 20-latka. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 21- i 28-lat więcej tutaj. W niedzielę przy tej samej kamienicy znów otwarto ogień z broni palnej, ale na szczęści nikt nie ucierpiał.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dziś znane są nowe fakty w sprawie niedzielnych wydarzeń w Żyrardowie, ujawnione przez Prokuraturę Okręgową w Płocku, pod którą podlega Prokuratura Rejonowa w Żyrardowie. – W okolicy kamienicy, przy której w czwartek doszło do zabójstwa, pojawili się trzej dotąd nieustaleni mężczyźni, którzy wykrzykiwali groźby pod adresem braci zamordowanego 20-latka – mówi nam prok. Iwona Śmigielska-Kowalska, rzecznik prasowy płockiej prokuratury.

– W stronę pustej bramy został też oddany strzał z broni palnej. Po uzyskaniu tej informacji, na miejsce niezwłocznie przybyli funkcjonariusze policji, którzy podjęli czynności związane z ujawnieniem i zabezpieczeniem śladów. Poszukiwania sprawców trwają – dodaje prok. Śmigielska-Kowalska.

Do sprawy wrócimy.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.