reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

11 2023

Prezes LKS-u Chlebnia nominowany do prestiżowego tytułu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/LKS ChlebniaPrezes LKS-u Chlebnia nominowany do prestiżowego tytułu - Grodzisk News


Prezes LKS-u Chlebnia Sławomir Jackowski znalazł się w gronie nominowanych do prestiżowej nagrody Sportowa Postać Roku podczas nadchodzącej I Mazowieckiej Gali Futbolu. Działacz jest jednym z trzech kandydatów do tego wyróżnienia.


– Jak głosi sama nominacja: "To wielkie wyróżnienie, które świadczy o Pana znakomitych osiągnięciach w dziedzinie piłki nożnej na Mazowszu" . – Przyłączamy się do tych słów, serdecznie gratulujemy zasłużonej nominacji i trzymamy kciuki za to, aby ten olbrzymi sukces był jeszcze większy ! – napisał klub z Chlebni na swoim Facebooku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A w istocie , klub mający swą drużynę w Decathlon V-Lidze rozwija się harmonijnie i cały czas stawia na szkolenie i rozwój młodych piłkarzy, których później wypuszcza w świat dorosłej piłki. Przykładem Kajetan Świętochowski, 17-latek, który przyciąga  uwagę skautów z polskich i europejskich klubów. Pod koniec maja spędził czas na testach w Belgii, gdzie trenował i grał w takich zespołach jak: Anderlecht Bruksela i Royale Union Saint-Gilloise. W lipcu zaś młody talent został zaproszony na testy do Wisły Kraków i Stali Rzeszów. Dziś jest zaś zawodnikiem pierwszego zespołu Wisły.

Klub stawia jednocześnie na poszerzanie wiedzy o metodach treningowych poszczególnych grup wiekowych. Chciałby również w przyszłości rozbudować bazę treningową oraz szkółkę piłkarską do poziomu pozwalającego rywalizować pod tym względem z najlepszymi.

Jak widać klub się rozwija i dalej chce iść do przodu. Za to między innymi jest wyróżnienie dla Sławomira Jackowskiego. Czy zostanie laureatem? Dowiemy się podczas gali 9 grudnia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Tak trzymaj Sławek i gratulacje.

Krzysiek Maciejewski
29-11-2023 10:55
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.