TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

03 2023

Pożar domu letniskowego w Osowcu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPożar domu letniskowego w Osowcu - Grodzisk News


Pięć zastępów straży pożarnej brało udział w gaszeniu pożaru domu letniskowego w Osowcu. Spaleniu uległa część budynku. Nikomu nic się nie stało.


Pierwszą informację o pożarze otrzymaliśmy od czytelników. – Płonie "dom na wodzie" w Osowcu. Na miejscu dużo straży i policja – napisała do nas czytelniczka Katarzyna.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 7.57 do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o pożarze domku letniskowego w Osowcu. Dyżurny skierował na miejsce trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Grodziska oraz dwóch z OSP Żelechów – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku. – Działania strażaków polegały na równoczesnym gaszeniu ognia i sprawdzeniu czy nie ma nikogo w środku. Na szczęście dom był pusty, nikomu nic się nie stało – dodaje.

– Częściowemu spaleniu uległy elewacja i poszycie dachu – wyjaśnia Stefaniak.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.