08 02 2019

Powstaną kolejne kilometry sieci kanalizacyjnej i wodociągowej

08.02.2019, godz.: 17:21
Powstaną kolejne kilometry sieci kanalizacyjnej i wodociągowej
Fot. Pixabay

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji ogłosił przetargi na budowę sieci kanalizacyjnej i wodociągowej w miejscowościach Adamowizna, Radonie, Szczęsne.

W tym roku zostały już ogłoszone trzy przetargi związane z rozbudową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w gminie. Pierwszy dotyczy budowy sieci kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 1,96 km wraz z przyłączami w ul. Wilczej, Niedźwiedziej, Dzikiej oraz bocznych od ul. Dzikiej. Ponadto w ramach zadania zostanie wybudowana przepompownia ścieków, a także przebudowany zostanie blisko 120-metrowy fragment istniejącej sieci wodociągowej w ul. Niedźwiedziej. Na to zadanie wykonawca będzie miał 18 miesięcy od daty podpisania umowy.

Drugie dotyczy budowy prawie 500 metrów sieci wodociągowej i 587 metrów sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Dzięciołowej w miejscowości Szczęsne. Ta inwestycja powinna być gotowa w siedem miesięcy od podpisania umowy.

Wreszcie trzecie postępowanie dotyczy budowy 439 metrów sieci wodociągowej w ul. Rysiej, Nałkowskiej i Gogola w Adamowiźnie i Radoniach, a także ul. Rysiej w Osowcu. To zadanie ma być gotowe w pięć miesięcy od daty podpisania umowy.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata