reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

04 2023

Poranne zderzenie trzech aut w Siestrzeni [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/OSP ŻelechówPoranne zderzenie trzech aut w Siestrzeni [FOTO] - Grodzisk News


Do groźnie wyglądającego zderzenie z udziałem trzech samochodów osobowych doszło dziś rano w Siestrzeni. Kierowca jednego z aut wymagał pomocy przedmedycznej.


Do zdarzenia doszło około godz. 8.30. – O godz. 8.31 do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu trzech aut i prawdopodobnie dwóch poszkodowanych osobach – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Na miejsce dyżurny skierował dwa zastępy PSP z Grodziska, a także Ochotniczą Straż Pożarną z Żelechowa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Po dojeździe na miejsce okazało się, że w kolizji brały udział toyota, dacia, i renault, którymi jechali tylko kierowcy. – Jednemu z nich strażacy udzielili kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Po dotarciu na miejsce pogotowia ratunkowego medycy przebadali uczestników kolizji i ocenili, że mogą pozostać na miejscu – dodaje Stefaniak.

Poniżej zdjęcia z akcji pokolizyjnej dzięki uprzejmości OSP Żelechów.

Poranne zderzenie trzech aut w Siestrzeni [FOTO] - Grodzisk News
Poranne zderzenie trzech aut w Siestrzeni [FOTO] - Grodzisk NewsCzytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.