reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

04 2023

Poranne zderzenie trzech aut w Siestrzeni [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/OSP ŻelechówPoranne zderzenie trzech aut w Siestrzeni [FOTO] - Grodzisk News


Do groźnie wyglądającego zderzenie z udziałem trzech samochodów osobowych doszło dziś rano w Siestrzeni. Kierowca jednego z aut wymagał pomocy przedmedycznej.


Do zdarzenia doszło około godz. 8.30. – O godz. 8.31 do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu trzech aut i prawdopodobnie dwóch poszkodowanych osobach – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Na miejsce dyżurny skierował dwa zastępy PSP z Grodziska, a także Ochotniczą Straż Pożarną z Żelechowa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Po dojeździe na miejsce okazało się, że w kolizji brały udział toyota, dacia, i renault, którymi jechali tylko kierowcy. – Jednemu z nich strażacy udzielili kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Po dotarciu na miejsce pogotowia ratunkowego medycy przebadali uczestników kolizji i ocenili, że mogą pozostać na miejscu – dodaje Stefaniak.

Poniżej zdjęcia z akcji pokolizyjnej dzięki uprzejmości OSP Żelechów.

Poranne zderzenie trzech aut w Siestrzeni [FOTO] - Grodzisk News
Poranne zderzenie trzech aut w Siestrzeni [FOTO] - Grodzisk NewsCzytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.