TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

09 2020

Policyjne działania w Czarnym Lesie. ?Na posesji znaczne ilości narkotyków?


Grodzisk News


Policyjne działania w Czarnym Lesie. ?Na posesji znaczne ilości narkotyków? - Grodzisk News


Od kilku dni na terenie jednej z posesji w Czarnym Lesie policja prowadzi intensywne działania. Jak się okazuje, zabezpieczono tam dużą ilość narkotyków.


reklama Grodzisk mazowiecki

O akcji policji poinformował nas czytelnik. ? W Czarnym Lesie od kilku dni policja prowadzi działania. Podobno była tam jakaś fabryka narkotyków ? mówi nam anonimowy informator. Skontaktowaliśmy się z grodziską policją, ale zostaliśmy odesłani do Komendy Stołecznej Policji. Tam potwierdzono działania. ? Na terenie powiatu grodziskiego policjanci do walki z przestępczością narkotykową KSP prowadzą czynności. W sprawie zatrzymana jest jedna osoba. Zabezpieczono znaczne ilości narkotyków. Z uwagi na charakter zdarzenia nic więcej dodać nie mogę. Sprawa jest rozwojowa ? mówi nam nadkom. Jarosław Florczak ze stołecznej policji. Co ciekawe, to ta sama posesja, w której w 2012 r. zostało zlikwidowane laboratorium amfetaminy. Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.