14 12 2019

Moskal nie jest już trenerem Pogoni

14.12.2019, godz.: 20:57
Moskal nie jest już trenerem Pogoni
Fot. pogongrodzisk.pl

Robert Moskal przestał być trenerem Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Grodziski klub zakończył współpracę ze szkoleniowcem.

O zwolnieniu Roberta Moskala grodziski GKS poinformował na swojej stronie internetowej i w mediach społecznościowych. – Nic nie może niestety wiecznie trwać… Wszystko co dobre kiedyś musi się zakończyć. W dniu wczorajszym, w piątek 13 grudnia Grodziski Klub Sportowy zakończył współpracę z dotychczasowym pierwszym trenerem zespołu, Robertem Moskalem – czytamy na stronie internetowej klubu.

Grodziski klub podziękował szkoleniowcowi, ale w komunikacie przypomniał, że z trenerem Moskalem wiąże się wiele bardzo dobrych wspomnień i świetny sezon 2018/2019 kiedy Pogoń w 30 meczach zdobył aż 76 punktów. Klub mógł pochwalić się świetnym końcowym bilansem bramkowym – 105 bramek strzelonych przy jedynie 24 straconych. Później były niezwykle emocjonujące baraże z Huraganem Wołomin i awans do III ligi.

Obecny sezon nie jest jednak już tak udany i po 18 spotkaniach Pogoń na 18 spotkań wywalczyła 18 punktów i ma tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. Ale pamiętajmy, że to już III liga, a nie IV. Mimo to władze klubu zdecydowały się na rozstanie z trenerem i poszukanie kogoś innego w jego miejsce. Niebawem dowiemy się, kto go zastąpi.

Poniżej statystyki Roberta Moskala w roli trenera Pogoni Grodzisk:
– Liczba oficjalnych spotkań: 54 (48 ligowych, 4 pucharowe, 2 w barażach)
– 33 zwycięstwa, 7 remisów, 14 porażek (z czego aż 10 w obecnej rundzie).

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.